Bravantickie zamki w styczniowej aurze

Dziś zamieszczam jedynie fotografie. Jeżeli kogoś ciekawi, co to za miejsce, zapraszam do lektury tego wpisu.









Poniżej trzy posągi ustawione na przeciwko kościoła, po drugiej stronie rzeki Seziny, patrząc od strony zamków. Są w opłakanym stanie.






Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Studénka - cel wycieczek miłośników kolejnictwa

Zrekonstruowano twarz Egipcjanina żyjącego 35 tys. lat temu

Anna Cylejska - rozwiązła królowa czy ofiara plotek?

Olga Czechowa - szpieg Stalina, który był ulubienicą Hitlera

Groty Nagórzyckie - unikalna w Europie kopalnia piasku kwarcowego

Kamienie młyńskie w murach średniowiecznych kościołów i ich symbolika

W Assuanie odkryto skrytkę z 35 mumiami

Z biblioteczki historyczki: "Siemowit I. Książę trudnego pogranicza" - M. Rukat - recenzja

Z biblioteki historyczki: "Policja Państwowa w powiecie zawierciańskim 1927-1939" - M. Kania - recenzja